Skautské bruslení

2020

V roce 2020 se skautské bruslení konalo 12.února. Zažili jsme zatím rekordní účast a díky ní jsme vybrali 11000 Kč. Tento výtěžek nám zdvojnásobila Nadace Divokých Hus, Diakonii Praha jsme tak podpořili částkou 22000 Kč. Akci opět podpořila MČ Prahy 13 zapůjčením zimního stadionu a společnost JB Sport půjčením bruslí.

2019

V roce 2019 se skautské bruslení konalo 6.února, vybrali jsme 7000 Kč, kterými jsme podpořili Diakonii Praha. Akci se mohla realizovat díky MČ Prahy 13, která nám zapůjčila zimní stadion a společnosti JB Sport, která nám zapůjčila brusle.

2018

V roce 2018 se skautské bruslení konalo 29.ledna. Zažili jsme zatím rekordní účast a díky ní jsme vybrali 5000 Kč. Tento výtěžek nám zdvojnásobila Nadace Divokých Hus. Diakonie Praha. Akci opět podpořila MČ Prahy 13 zapůjčením zimního stadionu a společnost JB Sport půjčením bruslí.

2017

V roce 2017 se skautské bruslení konalo 15.2. Sešlo se nás zase o trochu více než předchozí rok a i díky tomu jsme vybrali pěkných 8000 Kč, které jsme věnovali opět nadaci Diakonie Praha. Akci opět podpořila MČ Prahy 13 a společnost JB Sport.

2016

Druhý ročník skautského bruslení se konal 22.1. Oproti prvnímu ročníku se nám podařilo akci lépe mezi skauty zpropagovat a sešlo se tak kolem 80 bruslařů. Výtěžek akce putoval na podporu Diakonie Stodůlky, která podporuje rodiny dětí a dospělých s mentálním, pohybovým a kombinovaným postižením tak, aby mohly žít v co nejvyšší míře běžným způsobem života. Krom již tradičního partnera MČ Prahy 13, která nám stadion půjčila za symbolický poplatek jedné koruny, se nám podařilo vyjednat výhodné zapůjčení bruslí u společnosti JB Sport. Peníze, které jsme tím ušetřili, jsme rovněž věnovali Diakonii. Oboum partnerům za podporu srdečně děkujeme.

2015

První ročník skautského bruslení se uskutečnil 14.2.2015. Na akci se sešlo přes 50 skautů, kteří strávili příjemný večer na ledové ploše a vybrali 5770 Kč, po zdvojnásobení částky nadací VIA jsme tak mohli Mateřskou školku se speciální péčí Arabské jsme mohli podpořit částkou přesahující 11 tisíc Kč.